Promocje

Stylizacja całościowa (metamorfoza) cena 1199 zł ! czas 5h

Zamiast 1499 zł

(na terenie śląska czyli Katowic i okolic, jesli mieszkasz dalej niz 50 km od Katowic to zadzwoń do mnie, a ja podam Ci wycenę za dojazd )

Celem stylizacji całościowej jest odpowiedni dobór stroju, makijażu i fryzury przy zastosowaniu odpowiednich technik co spowoduje, że nabierzesz entuzjazmu, wiary i pewności siebie. Podkreślone zostaną atuty Twojego wyglądu, zaś jego małe niedoskonałości zostaną maksymalnie zatuszowane. W ten sposób uzyskamy nowy i wyjątkowy piękny wizerunek Twojej osoby.

Stylizacja całościowa (metamorfoza) w swoim zakresie obejmuje:

- określenie typu kolorystycznego według 12 typów urody (otrzymasz swój karnet kolorystyczny)
- ustalenie najlepszych indywidualnych odcieni kolorów w ubiorze i makijażu oraz sposoby łaczenia kolorów w Twoich stylizacjach

- nauka makijażu dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb (czyli dopasowany twojego typu urody i budowy morfologicznej twarzy)

- analiza sylwetki według 12 typów sylwetek (otrzymasz teczkę materiałów na temat swojej sylwetki pomocnych w doborze fasonów ubioru i dodatków. Materiały te są  bardzo pomocne podczas zakupów)

- podpowiedz przy doborze kształtu fryzury i koloru włosów.

- przegląd szafy i kosmetyków do makijazu w celu pomocy i podpowiedzi przy kompletowaniu nowej garderoby i "kosmetyczki"


A więc całość to analiza sylwetki, analiza kolorystyczna wraz z nauką makijażu, przegląd szafy u klientki w domu, oraz dodatkowo miła niespodzianka odemnie :)

Zobacz moje filmy Youtube
Dołącz do nas na facebooku Facebook
Skontaktuj się ze mną
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Estera Widera
tel. 535 037 542
mail: kontakt@esterawidera.pl