O mnie

 
Od dawna interesowałam się wizażem i stylizacją. Przez lata poszukiwałam własnego stylu, barw w których wyglądam najlepiej, a także idealnych dla mnie krojów ubrań. Pasjonowały mnie najnowsze trendy w modzie i sztuce makijażu. Czerpałam inspiracje nie tylko z prasy czy internetu, ale z wszystkiego co mnie otaczało. Dzięki temu, co odkrywałam i czego się nauczyłam, poczułam się dużo lepiej we własnej skórze. Zaakceptowałam w pełni siebie i swój wygląd.

W 2006 roku postanowiłam zacząć wykorzystywać swoją wiedzę szerzej, pomagając innym w kreowaniu ich wizerunku. Pierwszymi klientami byli moi znajomi. Później krąg osób zainteresowanych moimi usługami zaczął się powiększać. Odkryłam niewiarygodną przyjemność płynącą z pomagania i doradzania innym. W między czasie podnosiłam swoje kwalifikację poprzez kursy u najlepszych wizażystów i stylistów. Zdecydowałam wówczas, że nie tylko będę pomagać innym wydobywać ich piękno, ale nauczę ich jak mają zrobić to sami. W końcu każdy  z nas chcę wyglądać pięknie nie tylko od święta, ale i na co dzień. Na moich kursach przekazuję wiedzę w sposób prosty, zrozumiały polegający przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych.

Stawiam na kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do siebie i innych. Satysfakcję daje mi nie tylko sam fakt pomocy w zmienieniu czyjegoś zewnętrznego wizerunku, ale przede wszystkim zmiana postrzegania siebie, prowadząca do pełnej akceptacji własnej osoby.
Ilość zadowolonych klientów motywuje mnie do dalszego rozwoju swoich umiejętności, oraz ciągłego poszerzania obszaru działania.
Prowadzę kursy i szkolenia z zakresu : Makijażu I , II i III stopnia, Tonalnej Analizy Kolorystycznej według podziału na 12 typów kolorystycznych, oraz szkolenia z  Analizy 12 Typów Kobiecych Sylwetek, na terenie całej Polski.

W roku 2015 zdobyłam dyplom MISTRZA w zawodzie Wizażysta/Stylista.

Estera Widera :)

Zobacz moje filmy Youtube
Dołącz do nas na facebooku Facebook
Skontaktuj się ze mną
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Estera Widera
tel. 535 037 542
mail: kontakt@esterawidera.pl